Вітаємо зі Старим Новим роком!!!
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/139201910_3796563520401977_4062230112840344338_o-1024x951.jpg)
Старий Новий рік – Новий рік за юліанським календарем («старим стилем»). ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
В XX і XXI століттях припадає на північ між 13 і 14 січня за григоріанським календарем («новим стилем»). Після переходу на новий стиль Старий Новий рік продовжують традиційно неофіційно відзначати в країнах пострадянського простору.
День 14 січня в Україні також називають Василів день (день Святого Василя).
Найважливішою традицією Старого Нового року є посівання. Посівати починають ще з самого ранку до сходу сонця, переважно хлопчики або чоловіки. Є прикмета, що першим в дім цього дня повинен зайти чоловік. ![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1/16/1f481_200d_2642.png)
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1/16/1f481_200d_2642.png)
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1/16/1f481_200d_2642.png)
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1/16/1f481_200d_2642.png)
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1/16/1f481_200d_2642.png)
![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1/16/1f481_200d_2642.png)
Напередодні свята дівчата мають ходити щедрувати, а крім того гадати на свого судженого. Хлопці ж мають другий шанс у сватанні, якщо їм попередньо відмовили.
Вітаємо зі Старим Новим роком!!!