Даруємо дітям радість
У всьому світі у перший літній день відзначають День захисту дітей. І хоча свято присвячене дітям і підліткам, а стосується, насамперед, дорослих. Щоб забезпечити дітям світле майбутнє, захистити їхні права дорослим треба об’єднатися.
Третій рік поспіль День захисту дітей в Україні проходить в умовах війни. Вона торкнулася життя кожної родини і кожного маленького українця й українки. Від початку повномасштабного вторгнення сотні тисяч дітей виїхали з країни і змушені тимчасово жити за межами України, десятки тисяч годинами ховаються в укриттях, перечікуючи повітряні тривоги, тисячі діток живуть у зоні бойових дій. А скільки українських дітей викрали та вивезли за межі країни? Про це сьогодні ніхто не знає. У це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.
Саме з цією метою для всіх дітей, які зараз знаходяться в нашому селищі, було організовано свято. Це був спільний захід, який організували і провели вчителі нашої гімназії, колектив Кочетоцького закладу дошкільної освіти, представники Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу, за підтримки ГО “Грін-Ландія” у партнерстві з Міжнародним комітетом порятунку (IRC).
Для дітей було організовано майстер-класи, конкурси, змагання, вікторини. І, звичайно, всі діти отримали солодощі. Маса позитивних емоцій, атмосфера радості й веселощів дали можливість на деякий час забути про реалії сьогодення.
Любі діти! Ми вас дуже любимо і бажаємо, щоб ваші літні канікули пройшли в безпеці й подарували вам багато щасливих моментів!
Дякуємо Анастасії Майбороді, яка координувала всю роботу і допомагала у вирішенні організаційних питань! Дякуємо колективам Кочетоцької гімназії, закладу дошкільної освіти, коледжу! Дякуємо батькам, які брали активну участь у проведенні свята!
Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, завдяки яким ми маємо можливість подарувати дітям радість!
Зі святом! Разом до Перемоги!