Дякуємо!
В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.
Висловлюємо слова щирої вдячності ГО “ГРІН-ЛАНДІЯ” за надану гуманітарну допомогу для дітей нашого селища, батьки яких перебувають в лавах Збройних Сил України та тероборони! Дякуємо за турботу і участь, підтримку та ваші щирі і чуйні серця.
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329984833_1186861751996834_6287528313563052133_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329770335_3302362426690800_6819482901715878635_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329775329_889780982332571_6404646237968014024_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329792798_667234751758495_6224609539722922554_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329768402_575350264230056_3100394278260981315_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329775651_1532089237322203_4413171758325010192_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329763563_5775490595904954_3307844598532630091_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329763419_717411686678442_3645756520356791406_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329891242_5938156752940983_3284134123497837795_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329801688_700995315053121_749651003593354315_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/329984833_1186861751996834_6287528313563052133_n.jpg)