КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА! 10 РОКІВ СПРОТИВУ
Під такою назвою були проведені патріотичні уроки для учнів 1-9 класів, на яких обговорювалися питання анексії Криму, життя в окупації, боротьби українського і кримсько-татарського народів проти окупації, рух громадського спротиву “Жовта стрічка”. Дуже цінним є те, що наші діти розуміють і сприймають події 2014 року як російську окупацію, дають оцінку порушенню прав людини на окупованих територіях.
У 2014 році Крим став першим об’єктом агресії російської федерації проти України. Операція із захоплення півострова розпочалася 20 лютого 2014 року – саме в цей день було зафіксовано перші порушення збройними силами російської федерації порядку перетину державного кордону України через Керченську протоку.
26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що був встановлений 2020 року Указом Президента України № 58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.
День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя символізує опір окупації, що триває вже десять років.
Крим – це частина України, і вона буде звільнена від окупантів! Крим – це Україна!
На фото патріотичні години у 2-А (класний керівник Меденець О.В.), 4-А (класний керівник Коленко О.Д.), 5-А (класний керівник Єрмакова Л.С.) класах.
![](https://scontent.fhrk7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429963371_1646703715862168_1646053806958455734_n.jpg?stp=dst-jpg_p403x403&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=vtvXXXBg_XEAX9MoXI_&_nc_ht=scontent.fhrk7-1.fna&oh=00_AfCHLwQwzr7WQFHHdZUnK1arblNvABbE7ukaomZkAAWFXQ&oe=65E2AD0A)
![](https://scontent.fhrk7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429662441_1646703669195506_8844179183136896062_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=cr4WCSp0eesAX9UMBOq&_nc_ht=scontent.fhrk7-1.fna&oh=00_AfCSltZKPY72QxJrERJ9gpiTRGxHmxMcZ8JTV9DyXWuxNQ&oe=65E13358)
![](https://scontent.fhrk7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429918513_1646703775862162_5835427260905655602_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=P2FO364c2G0AX8uXB9o&_nc_ht=scontent.fhrk7-1.fna&oh=00_AfBGBsF1VltGqgaYZuq0eJdO3L1iUgDyOu8cCOf-LLICrw&oe=65E13726)
![](https://scontent.fhrk7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429978192_1646703785862161_6967788959081309991_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=QAAClzIba2QAX8WL6Sl&_nc_ht=scontent.fhrk7-1.fna&oh=00_AfBYwLSZpv5DY3vA13n2SOQjnsMjb_sbZ-waW5dgU98Q0w&oe=65E2C9F6)
+10
Переглянути статистику
Охоплення допису: 37
Подобається
Коментувати
Поширити