“Молодь за життя без СНІДу”
Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.
У цей день у КЗ “Кочетоцький ліцей” відбулась відкрита виховна година для учнів 8-9 класів
“Молодь за життя без СНІДу”
![?️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t82/1.5/16/1f397.png)
Захід підготувала класний керівник 9-А класу Єрмакова Л.С.
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/264651616_975074363112665_1687779044119829787_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/264623640_975074259779342_3137393446290372626_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/264478241_975074316446003_8062483363294681528_n.jpg)