“Мій улюблений світ без насильства”
29 листопада 2021 р.
В рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» класним керівником 2-А класу Коленко О.Д. проведено пізнавальну бесіду з учнями
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t9a/1.5/16/1f30f.png)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/264699756_975068846446550_5297080173461153452_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/264435455_975068883113213_5257771492220798604_n.jpg)
Класний керівник нагадала дітям про їх права, роз’яснила, як поводитись та куди звертатись у випадках, якщо хтось з них став свідком чи навіть жертвою насильства, у тому числі булінгу. Учні переглянули мультфільм “Що таке домашнє насильство” та взяли участь у конкурсі малюнку
“Стоп насильству”
![?️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t7d/1.5/16/1f590.png)