МІСІЯ ВІДВАГИ
Саме під такою назвою у 8-А класі (класний керівник Чепенко А. О.) нашого ліцею був проведений квест до Дня партизанської слави. Діти разом пройшли по стежинах партизанів Другої світової війни, дізналися багато цікавих фактів з історії України та рідного краю, вшанували подвиг героїв тих часів.
Особливу увагу приділили партизанам сьогодення, які ризикуючи власним життям, чинять опір російським загарбникам на окупованих територіях.![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/7-2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/5-2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/6-2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/7-2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/5-2.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/2.jpg)