РОКИ НЕЗЛАМНОСТІ

Десять років в країні війна… Два роки від початку повномасштабного віроломного нападу російських загарбників на нашу землю… Страшна війна змінила наше життя…
Чи були ми незламними? Скоріше за все так, тому що, попри всі труднощі, ми вистояли і зберегли віру в себе, в людей, в нашу Україну.
На цьому тижні в 1-9-х класах пройшли заходи, присвячені другій річниці повномасштабного вторгнення росії на територію України.
Учні 9-го класу разом з класним керівником Бєлєвцовою О.І. провели урок-реквієм «Роки незламності. В єдності – наша сила!». Учні 5-го класу (класний керівник Єрмакова Л.С.) годину спілкування присвятили вшануванню пам’яті Героїв, які загинули, захищаючи нашу землю під час російсько-української війни.
Своїми спогадами про війну діляться діти і дорослі.
ЯК МИ ЖИЛИ?
Ми здригалися від розривів снарядів, ракет, звуків повітряної тривоги. Ми плакали, коли сиділи в підвалах, а нас бомбила ворожа авіація.
Ми співчували, коли дізнавалися про загибель односельчан.
Ми стояли в чергах за хлібом та «гуманітаркою» разом з нашими батьками, бо не хотіли залишатися одні вдома.
Ми не розуміли навіщо навчатися, коли ВІЙНА!!! Нам було страшно і боляче, що це відбувається з нами. Нам здавалося, що цьому не буде краю…
ЩО МИ РОБИЛИ?
Ми допомагали рідним і сусідам, і зовсім незнайомим людям чим могли.
Ми раділи сонцю і квітам нашого рідного селища, телефонному дзвінку від своїх рідних і друзів, повідомленням про знищених ворогів, про звільнені території.
Ми молилися, щоб всі були живі й здорові, а наші воїни мали силу, щоб побороти ворога і повернутися живими.
ЩО З НАМИ СТАЛОСЯ?
За цей час ми зрозуміли, що живемо в найкращій на Землі країні і все те, що здавалося до 24 лютого 2022 року просто нестерпним, насправді всього лише тимчасові труднощі.
Ми нарешті полюбили свою країну, яка так чекала на нашу любов! А ми все були чимось не задоволені…
ЩО БУДЕ ДАЛІ?
Прийде весна! Ми будемо жити, навчатися, працювати, щоб наблизити Перемогу!
Ми віримо в наші Збройні Сили України! Ми переможемо!
Слава Україні!  
Previous Article
Next Article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.