1 ВЕРЕСНЯ

Дорогі діти, шановні батьки! Вітаємо вас з початком нового навчального року! Нехай він буде успішним для кожного з вас і принесе перемогу і мир в кожну українську родину!

Ми розпочинаємо навчальний рік дистанційно,  але,  попри виклики війни, ніщо  не завадить нашим дітям отримувати якісну освіту.

Особливо хвилюючим цей рік буде для першокласників, які розпочинають навчання в школі. Нехай ваші перші кроки, діти,  по стежці знань будуть успішними, нехай вас не лякають ніякі перешкоди на цьому шляху.  Успіхів вам, хлопці та дівчата, гарного настрою і цікавих уроків!

Не менш важливий цей рік і для учнів 9-го класу, які після закінчення навчального року отримають свій перший документ про освіту. Дев’ятикласники, вам потрібні будуть, як ніколи,  терпіння, прагнення навчатися, працьовитість,  старанність, наполегливість в досягненні мети.  Бажаємо вам успіху!

Дорогі наші учні! Нехай скоріше  в школі на перервах звучить ваш  дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на онлайн-уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та  вірних друзів бажаємо ми вам!

Шановні батьки! Ми дякуємо вам  за взаєморозуміння, що в цей нелегкий час ви поруч з дітьми, що  підтримуєте і допомагаєте їм в навчанні. Будьте здорові та щасливі! Нехай діти радують своїми досягненнями!

Шановні колеги! Нехай у цьому навчальному  році у вас будуть  нові  сили та креативні ідеї, гарний настрій  і міцне  здоров’я, велике прагнення до спільного успіху, хороші результати і відмітки у журналах!

Зі святом!

Previous Article
Next Article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.