24 лютого…2022 рік…
Все життя тепер має відлік до цієї дати і після неї.
Війна.. Саме про неї сьогодні говорили дев’ятикласники нашого ліцею разом з учнями 7 і 8-го класів під час онлайн-зустрічі «365 днів незламкості. Вистояли – переможемо!» .
365 днів незламності в житті кожної дитини. Це не просто слова – це життя наповнене страхом сьогодення, сподіванням на краще, вірою в ПЕРЕМОГУ. ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Маленькі незламні українці Великої країни разом з дорослими прожили цей рік і стали сильнішими. Вони навчалися жити в умовах війни, опановувати основи наук, підтримувати один одного. І справилися з цим випробуванням гідно!
Попереду багато справ, але найголовніше – це перемога.
Ми переможемо! Ми сильні! Ми віримо, що правда за нами!
Слава Україні! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/332264964_154850354049151_6012131455691659847_n.jpg)