За підсумками навчання протягом січня-березня відбулась нарада при директорові ліцею, на якій було розглянуто питання стану успішності здобувачів освіти та визначені пріоритетні питання щодо подальшої роботи закладу в умовах воєнного стану.
![](https://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/download.jpg)
За підсумками навчання протягом січня-березня відбулась нарада при директорові ліцею, на якій було розглянуто питання стану успішності здобувачів освіти та визначені пріоритетні питання щодо подальшої роботи закладу в умовах воєнного стану.