Учні нашого закладу взяли участь в обласній акції пам’яті “ЧЕРВОНИЙ МАК” до Дня пам’яті та примирення
Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення. В цю дату заведено вшановувати жертв Другої світової війни, які загинули внаслідок страшної трагедії 1939-1945 років.
З 2014 року символом Дня пам’яті та примирення є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку, воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну тоді!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
#палацакціяпамятічервониймак
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/345581898_947999529728350_7171090061384244824_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346262008_2127568530771721_1535106707739424148_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/345587083_681279237096528_730966432120145941_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346024979_766397365023250_1866598475604688215_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/345624848_565782412343469_7100207285864327578_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346023554_173707125633728_4390014269933448285_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/345436226_263577989460544_8307640581235989619_n.jpg)