“Вишиванка наша, ну хіба ж не диво?
В ній ходити модно, стильно і красиво”
Вишиванка – це наша ідентичність, автентичність, наш код нації. Зі знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи.
Святковий захід для учнів 4-5 класів до Всесвітнього Дня вишиванки підготувала та провела кл. керівник 5-А класу Мазняк Г.В.
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347794205_542007244765870_3278376999159931653_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347116220_640886867932311_8204001490834787738_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/348258997_757317845866399_7760662243028151976_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347798982_3390246131225286_5632242719660012761_n.jpg)