Дистанційне навчання
До уваги батьків та учнів Комунального закладу “Кочетоцький ліцей”!
У зв’язку зі стрімким поширенням захворювання на COVID-19 серед учнів та вихованців закладів освіти місцевою комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про тимчасове запровадження навчання 5-11-х класів вдома з використанням дистанційних технологій. Нагадуємо, що навчальні заняття розпочинаються з 29 березня 2021 року згідно розкладу. В цей час усі гуртки та секції працюватимуть дистанційно. Учні 1-4-х класів продовжать навчання в звичайному режимі.
Просимо батьків поставитися з розумінням та обмежити взаємодію дітей, яка може впливати на поширення коронавірусної інфекції, не допускати контакту дітей з ознаками респіраторних захворювань. Спільними зусиллями ми зможемо розірвати ланцюг захворювання та зберегти здоров’я дітей!![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/165680626_5313371035370984_2969923675007463726_o.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/165680626_5313371035370984_2969923675007463726_o.jpg)