У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя.
Цими днями урочисті заходи проводяться в кожній школі, кожному населеному пункті України та за її межами.
Під час виховних зустрічей учні 1-4-х класів КЗ “Кочетоцький ліцей” мали змогу ознайомитись з життям та творчістю Т.Г. Шевченка, дізнатися цікаві факти з його біографії, поспілкуватися у дружній, творчій атмосфері.
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/329438785_752401313139439_4456013797863720319_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/333500719_219773510539040_328002886630874570_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/332782615_524321019846588_4921827060723241329_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/332714034_508612308144872_5440429447771589974_n.jpg)