Серед учнів 5-А та 9-А класів відбувся шкільний етап Всеукраїнського конкурсу есе “Мій Шевченко”.
Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі в закладанні духовних основ української нації, національно- патріотичне виховання.
Всі учні із задоволенням взяли участь у конкурсі. Найкращі роботи серед учнів 5-А класу – Блохіної К., Перехреста Д., Сафронової М.; серед учнів 9- А класу – Бикової В., Любжиної А., Сайко Д., Наволокової К..
Дякуємо Вам, маленькі українці!
Бажаємо перемоги у наступних етапах конкурсу!
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/333688611_580140627374635_4964756027713090264_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334293366_147491244891021_3858845643547206061_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/333878132_943782430132890_3357567237945144456_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/333973737_1686406118462129_5684174778105912873_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/333688611_580140627374635_4964756027713090264_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334426171_145740584759290_4896703120984963715_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335051657_594731265864059_4044387908740183864_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/333994924_548516740592813_3660336017160440236_n.jpg)