Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.
Сьогодні учні 7-9 класів КЗ “Кочетоцький ліцей” долучились до Всеукраїнського уроку з профорієнтації “Обирай професію своєї мрії свідомо”
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335876087_1464750780999720_3438455064872952405_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335897768_113803298276594_3059662693739399866_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335858499_737131081251491_6172294691628198312_n.jpg)
![](http://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335876087_1464750780999720_3438455064872952405_n.jpg)