Сьогодні, 16 березня 2023 року, в Комунальному закладі “Кочетоцький ліцей” відбулось засідання атестаційної комісії І рівня, на якому встановлювали відповідність категоріям та звання учителі ліцею. Всього було 6 педагогів, які підлягали атестації. Двоє атостовані комісією І рівня, ще четверо педагогів за клопотанням будуть проходити атестацію на засіданні комісії ІІ рівня при Управлінні освіти Чугуївської міської ради. Бажаємо успіху!
![](https://kochetok.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336644685_1403355660526279_1318941148558017125_n.jpg)